Vanaf nu ook lessen in een automaat
Laten we eerlijk zijn: de één vindt het heerlijk om constant die pook in z’n hand te hebben, de ander vindt dat hele gedoe met die koppeling vooral… een hoop gedoe.
Bij Drive Home willen we dat jij je prettig voelt achter het stuur. Daarom hebben we groot nieuws: vanaf nu kun je bij ons ook gewoon lessen in een automaat!
Waarom zou je dat doen?
Rijden in een automaat is de laatste jaren onwijs populair geworden. En dat snappen we wel. Het is relaxter, je motor slaat nooit af (hallo, stressvrij wegrijden bij de hellingproef!) en je kunt je focussen op wat er om je heen gebeurt.
Zeker met alle hybride en elektrische auto’s van nu, is de kans groot dat je later toch nooit meer een koppelingspedaal aanraakt. Waarom zou je het jezelf dan onnodig moeilijk maken tijdens je lessen?
Geen zorgen: De schakelbak gaat nergens heen!
Ben jij van de ‘oude stempel’ of wil je gewoon de vrijheid hebben om in elk oud bakkie te kunnen stappen? Geen paniek. We blijven natuurlijk ook gewoon schakellessen geven.
De keuze is aan jou:
- Automaat: Lekker relaxed, sneller de weg op en perfect voor de toekomst.
- Schakel: De klassieke manier, technisch iets uitdagender, maar je mag daarna wel in álle auto’s rijden.
Twijfel je nog? Geen probleem. Kom gewoon een keer langs voor een proefles. Dan kijken we samen wat het beste bij jou past. Bij ons krijg je geen standaard praatje, maar een rijopleiding die bij jóú aansluit.
Zien we je snel in de lesauto?
Terug naar overzicht